з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
10 принципів здорового харчування


1. З голодом потрібно рахуватися

Найголовніше правило - їсти тоді, коли голодний, а не тому, що запросили поїсти за компанію.

Тому необхідно прислухатися до наших відчуттів. Важливо стежити, щоб повноцінні прийоми їжі були не рідше разу на 5 годин, а між ними потрібно влаштовувати перекуси у вигляді яблука або склянки кефіру.

Дані досліджень вчених з США показали, що ті жінки, які приблизно за одну годину до обіду з'їли яблучко або випили склянку рідини, під час прийому їжі вжили на 200 калорій менше, ніж зазвичай.

2. Пережовувати їжу ретельно

В цьому є два плюси: перший - шлунок перетравить їжу легше, другий - є шанс не переїсти і не поправитися.
Оскільки відчуття насичення приходить хвилин через 20 після початку їжі, правильно їсти повільно, щоб не з'їсти за цей час втричі більше.

3. Поєднуємо продукти

Існує цілий ряд продуктів, які протипоказано вживати в один прийом їжі. Вони здатні викликати сильне здуття живота. Наприклад, молоко, капуста і виноград - несумісні, адже вони є винуватцями бродіння.

4. Їжу запивати не можна

Пиття під час прийому їжі порушує травний процес. Якщо у вас не виходить відмовитися від цієї звички, краще приймати рідину крихітними ковтками.

5. Вибирайте напої правильно

Те, що ви п'єте - теж важливий фактор. З їжею несумісні соки, компоти, морси, кава, чай. Такі напої, в крайньому випадку, можна доповнити гірким шоколадом, пастилою, мармеладом та іншими простими десертами.

6. Використовуйте дрібний посуд

Їжі в десертну тарілку влізе менше, але вам буде здаватися, що їжі достатньо, адже тарілка буде повна. Мало того, добавку покласти або ще якусь страву не відразу вийде.

7. Дивитися під час їжі телевізор заборонено!

У процесі прийому їжі необхідно сконцентруватися на самій трапезі, тому відкладіть всі важливі розмови, обговорення подій, читання журналів, книг, перегляд телевізора.

8. Правильні десерти

До вибору десерту потрібно підходити з особливою важливістю, адже деякі з фруктів (помело, брусниця, грейпфрут, гранат) вдало поєднуються з овочами і м'ясом. Всі вони перетравлюються шлунковим соком з однаковою кислотністю, тому їх можна комбінувати.

9. Стрес заїдати не варто

Емоції часом настільки можуть захлеснути, що контролювати вживання їжі стає неможливим. це загрожує перебором і калорій, і ваги. Особливість емоційних переживань - вибір продуктів.

10. Пізнаємо ситість в обличчя

Що ж робити? Їсти повільно, з невеликого посуду, зупинятися, коли прийшло насичення. Можна також придбати кухонні ваги і точно вимірювати кількість їжі. З таким підходом ваша фігура буде ідеальною.

Харчуйтеся правильно і будьте здорові, з любов'ю, КРИСТАЛ