з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
Методи відновлення

Для того щоб не страждати після важких тренувань, потрібно правильно відпочивати. Часто можна почути від тренера пораду сходити в сауну або на масаж, проте це всього лише мала частина методів відновлення. Кристал пропонує вам на вибір сім варіантів, які точно працюють!

КОМПРЕСІЙНИЙ ОДЯГ
Як це працює? Компресійний одяг влаштований так, що прискорює відтік крові і інших рідин від ваших ніг до серця, вимиваючи втому і хворобливі відчуття, які викликаються відходами метаболізму.
Коли це використовувати? Безпосередньо під час кардіотренувань, а також протягом 48 годин після.

МАСАЖ
Як це працює? Допомагає знизити напруженість, збільшує діапазон рухів, відновлює м'язові волокна, запобігає і лікує незначні травми м'яких тканин. Плюс масаж - це просто приємно.
Коли це використовувати? По мірі необхідності.

ХОЛОДОВА ТЕРАПІЯ
Як це працює? Крижані ванни, пакети з льодом або спеціальні кріокамери допомагають позбутися від болю в м'язах і набряків, а також уповільнюють запальні процеси в м'яких тканинах.
Коли це використовувати? Протягом півгодини після важкого тренування. Альтернатива - контрастні ванни: по 10 хвилин в гарячій і холодній воді, закінчувати треба холодною.

МАСАЖНИЙ РОЛИК
Як це працює? Збільшує приплив крові, прибирає напруга в м'язах і добре проходиться по всім болючим точкам.
Коли це використовувати? Використання масажних роликів за часом і кількістю раз не обмежена: все залежить від ваших потреб і самопочуття.

ПРОГУЛЯНКИ З РОДИНОЮ І ДРУЗЬЯМИ
Як це працює? Неспортивне і приємне проведення часу з друзями або родиною допомагає відновлюватися на психологічному рівні. Соціальна взаємодія знижує рівень гормону стресу і сприяє фізичному відновленню.
Коли це використовувати? Як можна частіше!

РОЗТЯЖКА І ЙОГА
Як це працює? Розтяжка після тренування зменшує ризик отримати травму, йога допомагає позбутися від болю в спині, знижує кров'яний тиск і частоту пульсу, бореться з занепокоєнням і депресією.
Коли це використовувати? Розтяжку обов'язково потрібно робити протягом хоча б 5 хвилин після тренування, а ось йогу можна запланувати в якості окремого тренування для відновлення раз в тиждень.

ЯКІСНИЙ СОН
Як це працює? Під час сну виробляється гормон росту, який сприяє відновленню м'язів, поповнюються енергетичні запаси і вирішується ще мільйон життєво важливих завдань.
Коли це використовувати? Більшість дорослих для повного відновлення повинні спати 7-9 годин. Іноді - більше, іноді - менше (в цьому випадку вам дуже пощастило). Так що, якщо ви хочете отримувати від тренувань користь і бачити свій прогрес, але часу катастрофічно не вистачає, доведеться пожертвувати чимось іншим, але тільки не сном!