з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
Лімфа - жива вода нашого організмуЛімфатична система - одна з найскладніших і хитро влаштованих систем людини. Це система виведення отрут з організму, особливо бактеріальних і грибково-паразитарних отрут найпростіших. Практично від цієї системи залежить імунітет людини, а імунітет - це Життя! З лімфатичною системою ми поводимося самим непотрібним чином - а з нею потрібно поводитися тільки «на Ви»!

При порушенні функцій лімфатичної системи до 83% шкідливих речовин накопичується в міжклітинному просторі і в результаті формується забруднення лімфатичного русла - лімфотоксікоз. При цьому підвищується навантаження на всі органи виведення і детоксикації: печінка, кишечник, нирки. Виходить, що чистота внутрішнього середовища нашого організму безпосередньо взаємопов'язана з мережею лімфатичних судин.

Лімфа в порядку - спасибі зарядці!

Для того щоб очистити лімфу, потрібно цілеспрямовано впливати не тільки на лімфатичну систему, а й на роботу печінки і кишечника.

Наш кишечник огортає дуже багата лімфатична мережа. Через неї проходить транспорт всіх жирів, жиророзчинних речовин і здійснюється виведення шлаків. У печінки активно протікає процес знешкодження речовин, принесених лімфою.

При нормальній роботі кишечника і печінки інтоксикація організму може наростати. Внаслідок цього, лімфатичні вузли можуть не справлятися з наростаючим потоком і виходити з ладу. При цьому в тих ділянках організму, які «обслуговуються» цими лімфатичними вузлами, будуть утворюватися застої лімфи, що супроводжуються набряком.

У 1955 році німецький лікар Г.Г. Рекевег сформулював теорію зашлакованості організму людини. Суть її полягає в тому, що хвороба - це прояв реакції організму на вплив різних токсинів.

Чому у тих, хто приділяє увагу зарядці, зазвичай з лімфосістеми все в порядку? У людини немає окремого серця для лімфосістеми, але як створюється рухомий потік лімфи? Ось лімфатична судина, а навколо нього - м'язи. М'яз скорочується - лімфа проштовхується, а назад її не пропускають клапани в лімфо-судинах. Але якщо м'яз навколо судини не працює, звідки взятися руху лімфи? ..

Правила, які потрібно знати

По-перше, ніколи не дозволяйте лімфатичній системі забиватися токсинами, так як з часом вона настільки зашлакуется, що відновити її буде дуже важко. Якщо ситуація вийде з-під вашого контролю, своєчасно зверніться фахівця.

По-друге, завжди стежте за станом тонкого і товстого кишечника, за їх повним і регулярним випорожненням. Для цього виконуйте режим харчування. Корисно також масажувати центральну область долонь рук, де розташовано багато біологічно активних точок, пов'язаних з органами черевної порожнини. Під час випорожнення корисно масажувати весь кишечник.

По-третє, регулярно, не рідше двох разів на рік, проводьте сеанси лімфадренажного масажу - самостійно або, по можливості, у досвідчених фахівців. Якщо такої можливості не представляється, регулярно під час відвідування лазні або при прийомі гарячої ванни жорсткою щіткою або мочалкою по 10 - 15 разів із зусиллям проводите по тілу по ходу лімфатичної системи: на кінцівках, в тазовій, черевної та грудної областях - від низу до верху і зовні всередину; на голові і шиї - зверху вниз і ззаду наперед. При самомасажі можна застосовувати спеціальні масажні креми, втираючи їх в шкіру руками круговими рухами.

По-четверте, періодично контролюйте свою вагу. При появі зайвої ваги необхідно звернути увагу на роботу печінки і жовчного міхура, тонкого і товстого кишечника, обов'язково активізувати фізіологічні процеси для посилення руху застояної лімфи з токсинами, збалансувати прийом їжі і витрачання отриманої енергії, не допускати переїдання. Пам'ятайте, що поява надмірної ваги - це вірна ознака старіння організму.

Чого не можна робити

Лімфосистему не можна гріти, забудьте про кварц на все життя!

На лімфосистему не можна класти ніяких компресів, під час масажу лімфовузли обходьте стороною: там живуть лейкоцити, і якщо ви їх притисне, пройдете проти ходу потоку - ви їх просто знищите ...

Якщо ви пошкодите лімфовузол під коліном - вона все життя буде набрякати! Є таке захворювання, як слоновість - лімфа тече зсередини, всі зовнішні процедури нічим не допоможуть! Лімфу можна почистити зсередини, але змусити її рухатися можуть тільки активні рухи, скорочення м'язів - гімнастика, а значить, треба займатися спортом