з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
Про креатин

Про креатин

 

Креатин - це амінокислота, похідна якої формується в печінці, підшлунковій залозі та нирках з аргініну, гліцину і метіоніну. Також організм отримує креатин з їжі. Зокрема, з продуктів тваринного походження. Найбільша кількість креатину міститься в червоному м'ясі.


Креатин - джерело енергії для м'язів під час фізичних навантажень. Коли вміст креатину в м'язах замалий, ефективність тренінгу падає, тому що м'язи швидко виснажуються, і Ви відчуваєте спочатку печіння, а потім всеосяжну втому. Крім того, креатин сприяє синтезу протеїну, прискорює метаболізм і збільшує загальну витривалість організму.

Вважається, що в добу людині що тренується вагою 55 кілограм необхідно для ефективних тренувань 1,3 грама креатину. Щоб отримати цю норму, в день Ви повинні з'їдати 600 грамів червоного м'яса. Завдання - складне, погодьтеся.

 

Безпека креатину


Кретин вважається однією з найбезпечніших добавок. Це - природна речовина, яку щодня організм виробляє самостійно. Дослідження показали, що навіть при прийомі великих доз креатину, ніяких негативних наслідків для організму не буде.

Єдиним можливим побічним ефектом прийому креатину може стати біль в шлунку і розлад травлення. Такий ефект говорить про слабке функціонування печінки. З цієї причини креатин не можна вживати, якщо Ви п'єте спиртне, яке дає навантаження на печінку.

 

Як приймати креатин

 

Завдання креатину - потрапити, як можна швидше в м'язи, щоб виконувати свої функції. Запам'ятайте, організм найкраще приймає креатин, коли рівень інсуліну в організмі - максимальний. А це відбувається відразу після пробудження, після поїдання чогось солоденького і через годину після тренування.

Що стосується схеми прийому, то перші 5 днів приймайте по 25 грам креатину в добу (по 5 грам за один прийом), це дозволить різко зростити кількість креатину в м'язах. Для орієнтиру: 5 грам креатину міститься в 1 чайній ложці. Пийте його відразу після пробудження, розмішавши у воді, якщо Ви вибрали для себе порошковий креатин. Решта 4 прийоми робіть за 20 хвилин до їжі разом з будь-яким солодким соком.

Після закінчення перших 5 днів, ще 40 днів приймайте креатин по 3-5 грамів на добу (1 чайна ложка) через 60 хвилин після тренування або відразу після пробудження.

 

Важливо: креатин, як і всі інші амінокислоти, потрібно приймати курсами. Пропийте креатин 45 днів, після чого зробіть перерву на 4 тижні. Пам'ятайте, якщо не робити перерви, м'язи звикнуть до того, що в організм постійно надходить підвищена доза амінокислоти і перестануть на неї реагувати.