з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
Скільки води потрібно пити до, під час і після тренування

Скільки води потрібно пити до, під час і після тренування

H2O є більш важливою для ваших м'язів, ніж ви думаєте

Мало того, що дослідження показують, люди, які п'ють більше води споживають менше калорій, але H2O також є важливим напоєм і перед тренуванням.
Нове дослідження в галузі спортивної медицини вважає, зневоднення може знизити ваші сили (на 2 відсотки), потужність (на 3%) і витривалість високої інтенсивності (на 10 відсотків) під час тренування.
Як правило, випийте 250 мл води за 30 хвилин перед тренуванням, щоб переконатися, що ваші м'язи працюють на всіх парах. Потім випийте 500 мл. протягом 30 хвилин після закінчення тренування.
Рішення скільки пити в середині тренування, трохи суб'єктивно. Але терапевт по харчуванню Джо Скотт-Далглейшем рекомендує випивати близько 500 мл. протягом 1 години тренування.
Після 90 хвилин помірного фізичного навантаження, води вже не досить. На даний момент, ваші запаси глікогену вигорають, так що вам потрібно почати пити багаті електролітами спортивні напої.

Керування мінералами в вашому організмі ще більш важливо, якщо ви тренуєтеся на витривалість.

Якщо пити занадто багато води без заміни електролітів, це може викликати стан званий гіпонатріємія, що може призвести до судом, відмови органів і навіть смерті. Якщо ви вирішили бігти на велику відстань, переконайтеся, що у вас є перевірені і протестовані стратегії гідратації на місці.