з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
У пристрасті танцю

Танець - це відшліфована часом практика з тілом, направлена на гармонізацію психічної, енергетичної,емоціональної сфер,це омолодження, оздоровлення, корекція фігури, підвищення сексуального потенціалу. Танець міняє Вас як із середини так і ззовні. При регулярних заняттях Ваше тіло змінюється. Вирівнюється постава і зміцнюється м'язовий корсет, рухи стають граційними та впевненими. Ми вирішили поспілкуватися з людьми, які про танці знають надзвичайно багато. Це тренери танцювальної студії клубу «Кристал» Валерія Спиця та Олексій Московченко.

 

Як ви вважаєте, як танці впливають на людину?

 

Діти, що займаються танцями, ростуть розкомплексованими, впевненими в собі, звикають до навантажень, і в майбутньому витривалі. З дитинства вміють ставити перед собою цілі та досягати їх, орієнтовані на перемогу. Тому в дорослому житті зазвичай дуже успішні. Дівчатка з маленьких літ вже граційні, як кішечки, а коли стають дорослими жінками, тримають себе у тонусі та формі протягом усього життя. Хлопчики вчаться правильно спілкуватися з дівчатками, з раннього віку відчувають себе чоловіками, джентльменами, оскільки в танці веде хлопчик, він відповідає за свою партнерку.

 

Підліткам та дорослим людям це спосіб весело та корисно провести своє дозвілля, навчитися різним видам танцю, впевнено та виграшно почувати себе на дискотеках, в нічних клубах. Окрім того, це добре впливає на самопочуття, настрій, фігуру.

 

Також до нас приходять займатися люди пенсійного віку, щоб «розім'яти кістки». Зайняття танцями дуже добре позначається і на здоровії, і на зовнішньому вигляді. Адже при ритмічних рухах покращується кровообіг, кров насичена киснем краще пронизує всі органи, в тому числі приливає до кори головного мозку. Тому танці є чудовою профілактикою серцево-судинних захворювань, інфарктів, інсультів, склерозу. Відвідувачі похилого віку, що займаються в нас в клубі, виглядають набагато молодше своїх одноліток, вони бадьоріші, жвавіші, менше скаржаться на проблеми зі здоров'ям, а головне -у них «горять» очі.

 

Розкажіть, які в клубі є види танцю?

 

Сучасна хореографія представлена кількома видами, а саме: контемпері, джаз- модерн, демі-класика, «вуличні танці»: хіп-хоп, брейк, джаз-фанк. Звичайно ж, представлені і спортивні танці-бальні, де вивчають як європейську так і латиноамериканську програми. По суті, основою будь-якого танцю є класика, класичний танець, через який проходить уся хореографія. Без класичної основи в нас не вдасться гарного танцю, не буде гарних рухів, гарного тіла.

 

Для дітей спочатку проводиться розвиваюча гімнастика. Тут присутні елементи розтяжки, гнучкості, вправи на пластичність тіла. Адже сучасні танці досить складні, часто містять елементи акробатики.

 

Демі-класика - це та ж сама класика, лише дещо спрощена. В модерні використовуються стрибки на акробатичній основі. Контемпері виходить з пластичної основи. Це танець, де рухи не завершуються, а один рух переходить в інший. Виглядає це пластично, красиво і заворожує погляд.

 

Хіп-хоп, брейк, джаз-фанк відносяться до вуличних танців. Вони більш розкуті, не вимагають тієї строгості, але все одно потребують фізичних навантажень, терпіння, зусиль.

 

Також в нас в клубі є цікаве направлення як стрип-пластика, орієнтована на тих жінок, які хочуть навчитися жіночої грації, пластиці тіла та відчувати ритм. Цей танець увібрав в себе більш ніж 20 різних стилів - тут є і джаз, і модерн, і елементи класичного балету і східного танцю,і латиноамериканська пристрасть , імпровізація, акробатика і пластика. Програма занять розрахована на всіх бажаючих, хто хоче набути впевненості у собі, а саме головне - це прекрасна профілактика та реабілітація проблем гриж хребта.

 

З людьми похилого віку ми також проводимо різноманітні види гімнастики: це і дихальна - боді-флекс, і реабілітаційна після травм і хвороб - каланетика. Відвідувачі просто в захваті від наших «експериментів», кажуть, що дуже подобається.

 

До речі, до нас в клуб приходять пари, у яких невдовзі планується святкування ювілею. Вони вивчають кілька класичних танців, і на святкуванні вражають близьких бездоганно виконаним вальсом. Також приходять молоді люди, що, до прикладу, планують провести весілля або вечірку в стилі бразильського карнавалу, вивчають самбу, румбу, інші танці. Ми допомагаємо підібрати ексклюзивну постановку танцю, музику, одяг. Заняття проходять індивідуально.

 

 

Ну і на останок, що Ви можете порадити чи побажати нашим читачам?

 

Приходьте до нас усією сім'єю. Ми для кожного знайдемо зайняття по душі. Адже танці - це універсальна мова, це спосіб самовираження, підняти самооцінку,можливість знайти нових друзів, це весело та чудово, і взагалі - це запорука гарного настрою та чудового самопочуття!

Для всіх охочих поповнити ряди щасливих та здорових повідомляємо, що клуб «Кристал» знаходиться у місті Буча за адресою вул.  Нове Шосе,14, 1поверх