з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
Вправи для тонусу м'язів

Сидячий спосіб життя, властивий сучасній людині, вкрай негативно позначається на стані нашого здоров'я, саме він стає причиною таких захворювань як цукровий діабет, порушення функцій шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи.

Представляємо комплекс вправ, виконання якого не вимагає спеціально обладнаного місця. Комплекс вправ для тонусу м'язів може виконуватися як в домашніх умовах, так і на робочому місці.

 

Вправа для тонусу м'язів рук

Сідаємо на стілець, беремо в руки будь-який вантаж в межах 1-2 кг, починаємо згинати й розгинати руки в ліктьових суглобах, обов'язково стежимо за диханням: зігнули руку - видих, розігнули - вдих. При виконанні вправи в обов'язковому порядку слід тримати поставу, тривалість виконання вправи - кілька хвилин.

 

Вправа для тонусу спини і плечей

Найбільш проста і ефективна вправа для підтримки тонусу м'язів спини і плечей є всім відомі віджимання від підлоги, крім того, крім перерахованих вище груп м'язів зміцнюються м'язи рук і живота.

Техніка виконання віджимань від підлоги така: приймаєте горизонтальне положення на твердій поверхні, встаємо в початкову стійку, згинаємо руки і опускаємося до підлоги, випрямляємо руки. Обов'язково слідкуємо за диханням: видихаємо при згинанні рук, вдихаємо при розгинанні.

Якщо, по тій або іншій причині виконання вправи для вас є неможливим, ви можете зігнути ноги в колінах і віджиматися тільки верхньою частиною тіла.

 

Вправа для тонусу верхньої частини спини

Лягаємо на живіт, підводимся на лікті, не спираючись на руки, використовуючи тільки м'язи спини, прогинаємося. Стежимо за диханням: прогинаємося - вдих, опускаємося - видих. Виконуємо три підходи по десять разів.

 

Вправи для тонусу м'язів грудної клітини

Беремо в руки посильні вантажі, сідаємо на стілець, тримаємо поставу, зітхнувши розгортаємо руки і плечі назовні, з видихом повертаємося в початкове положення. Виконуємо три підходи по п'ятнадцять-двадцять разів.

 

Вправа для тонусу м'язів живота

Дивовижні результати в справі підтримки тонусу м'язів живота, показують прості скручування. Лягаємо на спину, згинаємо ноги в колінах, з видихом піднімаємося, з видихом опускаємося. Виконуємо три підходи по двадцять-двадцять п'ять разів.

 

Вправа для тонусу м'язів ніг

Спираємося на стілець, стоячи в горизонтальному положенні, з прямою спиною починаємо сідати до того моменту, коли ваші стегна будуть паралельні підлозі. Стежимо за диханням: видих - присіли, вдих - встали. Виконуємо вправу до того моменту, коли в силу втоми і накопичення молочної кислоти в м'язах, ви не зможете виконувати вправу з правильною технікою.

 

Вправи для тонусу литок і стоп

Спираємося на спинку стільця, тримаємо поставу, повільно піднімаємося на носки, опускаємося. При підйомі - вдих, опускаємося - видих. Виконуємо два підходи по тридцять разів.