з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
Як прискорити ріст м'язів

У цій статті ми розповімо вам, як змусити м'язи рости. Перш ніж ви йдете в тренажерний зал, ви повинні чітко розуміти, навіщо ви туди йдете. Для того щоб м'язи росли потрібно дати їм для цього причину. Якщо ви йдете на тренування без заздалегідь розробленої стратегії, або ви йдете на тренування просто «потягати залізо», то навряд чи у вас щось вийде.

Після кожного тренування ви повинні забезпечити м'язам причину для зростання, а для цього потрібно дотримуватись наступних правил:

  • 1. Не тренуйте більше 2 частин тіла в один день тренування. Опрацювання не більше двох частин тіла за тренування — дуже важливий принцип, який буде тримати вашу фізіологічну і психологічну активність на висоті. А досвідченим атлетам потрібно опрацьовувати тільки одну частину тіла на тренуванні. Запам'ятайте це дуже важливе правило.


 

  • 2. Тренування не повинно тривати більше 40 хвилин. Це також дуже важливе правило. Ви здійснюєте грубу помилку, якщо тренуєтеся більше 40 хвилин. Ви повинні укладати своє тренування в цей часовий інтервал. Вже через 40 хвилин концентрація та інтенсивність починають різко знижуватися. Тренінг в межах 40 хвилин максимізує піки гормональних викидів, завдяки своїй високій інтенсивності. Так після 40 хвилин тестостерон в крові різко падає.


 

  • 3. Не робіть більше 6 підходів на одну м'язову групу. Кожен робочий підхід виснажує ваші біологічні ресурси, без яких зростання м'яз не можливе. Тому бережіть свою енергію. Це правило також дуже важливо.


 

  • 4. Робіть від 7 до 9 повторень в робочому підході. Це правило також дуже важливо для успішної роботи. Робочий підхід-це підхід до ваги, з яким ви можете зробити не менше 7 і не більше 9 робочих повторень. Дотримання цього правила втягне в роботу максимальну кількість м'язових волокон.


 

  • 5.Між робочими підходами відпочивайте 2 — 3 хвилини. Дуже важливо дати м'язам відновитися до наступного підходу. Однак не варто забувати, що кожна людина має індивідуальну швидкість відновлення. Деяким людям не вистачає і 5 хвилин для відновлення до наступного підходу. Орієнтуйтеся за власним самопочуттям.


 

  • 6. Тренуйте одну м'язову групу кожні 4 – 7 днів. Зараз мова піде про відновлення. Після тренування у ваших м'язах утворюються мікро розриви, тому після тренування ви відчуваєте біль у м'язах. Це означає, що м'язи отримали стимул для зростання. Давайте розберемо, що відбувається в м'язах після тренування. Перші 12-24 години ваші м'язи будуть відновлювати глікоген в м'язах, це означає, що організм відновлює втрачену енергію. І тільки потім починається ріст м'язових волокон. Тому треба дати м'язі повністю відновиться до наступного тренування. Якщо ви новачок або маєте невеликий досвід, то тренуйте одну м'язову групу кожен четвертий день. Якщо у вас за плечима більше року тренувань ,то тренуйте одну м'язову групу кожен 5 – 7 день. Власне чим сильніше і більше стають ваші м'язи, тим довше їм потрібно часу на відновлення. Тому поступово збільшуйте період відновлення.


 

  • 7. Кожні 10 тижнів беріть тиждень відпочинку. Для забезпечення максимального м'язового зростання кожні 10 тижнів ви повинні брати тиждень відпочинку. У такий тиждень припиняйте тренування. У такий тиждень м'язи як би ремонтують себе. Багато людей відчувають страх перед перериванням тренувань. Вони бояться втратити форму. Але боятися тут нічого. Після такого тижня ви повернетеся в зал значно сильніше і масивніше.