з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
Фейсбілдінг

Фейсбілдінг обличчя - це система зміцнення лицьових м'язів, що дозволяє моделювати обличчя. Зараз фейсбілдингом називають практично будь-яку гімнастику для обличчя але вперше згадка про методику тренування лицьової мускулатури під назвою фейсбілдінг (facebuilding) з'явилася в 30-і роки.

Автором методики був німецький пластичний хірург, фахівець в області лицьових м'язів, доктор Рейнхольд Бенц. Свою систему зміцнення лицьових м'язів вправами, для збереження і повернення молодості обличчя, названу фейсбілдінг Рейнхольд Бенц розробив для відомої старіючої балерини, з якої він був дружний.

Успіх перевершив всі очікування, у жінки помітно помолодшало обличчя. Методика здобула величезну популярність в Європі, а потім і в Америці та ін. країнах. Ця унікальна, яка дає результат методика була продовжена багатьма його послідовниками з різних країн.

Система вправ допомагає позбутися від вікових змін (в'ялість шкіри, обвислий контур обличчя) і від "шкідливих" мімічних звичок, які призводять до заломів на шкірі (зморшок).

Ті жінки, хто регулярно практикує вправи для лицьових м'язів, зможуть багато в чому уповільнити процеси старіння і зберегти свою молодість і красу довше.

- Більш чіткі контури набуває овал обличчя;
- Підтягуються і піднімаються щоки (зменшуються або зникають
так звані "брилі");
- Згладжуються носогубні складки;
- Підтягується і стає більш еластичною шкіра під підборіддям
(Звана в народі "другим підборіддям")
- Зникають "мішки" під очима;
- Змінюється загальний вираз обличчя;
- Колір обличчя стає здоровим і свіжим.