з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
Танцювальні напрямки

 *ЛЕДІ МІКС

Школа танців КРИСТАЛ для дорослих :

-латиноамериканські танці (самба,румба, ча-ча-ча,бачата, меренге,сальса) або Латина -мікс;

-GO-GO;

-Контемпорарі;

-Стрип-пластика;

-Джаз-фанк;

-групові постановки;

-індивідуальні постановки та заняття з різних напрямків та інше за вашим бажанням

 

В школу танців  КРИСТАЛ приходять з різних причин: відчути себе впевнено на танцполі, вивчити нові рухи або стильовий напрям, поліпшити фізичну форму, цікаво і з користю провести час під хорошу ритмічну музику. Все що Ви шукаєте, Ви знайдете на заняттях сучасними танцями( під назвою ЛЕДІ МІКС). Школа танців може не тільки дати людині навички танцювального мистецтва, а й допомогти знайти унікальну танцювальну індивідуальність.

Танцювальна школа дарує людині набагато більше, ніж просто вміння красиво рухатися під музику. Коли вчишся танцювати, поступово відкриваєш щось нове в собі і починаєш дивитися на світ по-іншому. Робота над своїм тілом і подолання себе - заняття в Школі танців КРИСТАЛ подібні досягненню спортивних рекордів. І принцип: швидше, вище, сильніше - працює і в осягненні танцювальної науки.

Сучасний танець - це завжди здорово, сучасний танець - це заворожуюче, сучасний танець - це красиво. А танцювальна школа - це місце де можна навчитися красиво рухатися. Нехай вам заздрять і дивляться здалеку на чіткі і пластичні рухи.
Заняття сучасних танців будуються таким чином, що кожен, хто прийде вже в кінці уроку, крім гарного настрою і самопочуття, усвідомлює, що навчився чомусь то, і вже може самостійно виконати вивчене. Ми щодня записуємо в нашу Школу танців КРИСТАЛ бажаючих навчитися красиво рухатися. А ті, хто хоче більш швидкого оволодіння сучасними танцями, завжди є можливість займатися в школі танців індивідуально.

 

СТРИП-ПЛАСТИКА

Стрип-пластика - це танцювальний клас з хореографією, який допоможе Вам краще відчувати своє тіло, розвине жіночність, пластику та грацію, допоможе виправити поставу і зробити ходу легкою. Крім цього, вивчаючи різноманітні танцювальні рухи, Ви зможете схуднути, підкачати м"язи ніг, стегон та пресу, навчитеся тримати баланс і покращите гнучкість Вашого тіла. Заняття включає вправи на ростяжку, що також сприяє стрункості, та робить Ваш силует більш підтягнутим, гнучким та витонченим. На заняттях зі стрип-пластики Ви зможете оволодіти танцювальними рухами різноі складності, навчитеся самостійно складати танцювальні композиціі та розвинете почуття ритму. Заняття триває годину та підходить для різного рівня підготовленості.

Для заняття стрип-пластикою підійде така форма одягу : лосіни або короткі шорти, майка або топ , чешки або взуття на підборах. 

ДЖАЗ-ФАНК

Джаз-фанк (jazz-funk) - це стиль танцю який з’явився в Україні зовсім недавно, і більшість людей думає, що він обов’язково повинен бути пов’язаний з джазовою музикою, але ця думка є помилковою . Джаз – фанк виконується під фанк і RnB, дабстеп і поп – тобто динамічну музику . Виник в 1980- х роках так саме як і хіп – хоп та довгий час цей стиль не визнавало суспільство, вважали його дивакуватим, адже в ньому поєднано і жіночність, і чоловічу мужність одночасно,тому батьків дещо насторожувало заняття своїх дітей, особливо хлопців такими танцями. Ну а зараз , по скільки наша молодь прогресує, джаз-фанк дуже навіть популярний, його танцюють як дівчата так і хлопці, до речі у хлопців інколи навіть цікавіше виходить ніж у дівчат. Цей стиль підходить для того щоб виразити і донести іншим свою особистість, ним можна показати експресію, м’якість або жорсткість і категоричність свого характеру,цей танець може бути різним, в залежності від того яка ви людина. Від інших стилів він відрізняється великою кількістю різних піруетів, роботою рук та корпусу,тілом ви маєте показати гнучкість та еластичність свого руху, ну а вкінці обов’язково повинне бути чітке закінчення.

Для заняття джаз-фанком підходить така форма одягу: і для дівчат і для хлопців стиль одягу однаковий, це повинно бути стильно і одночасно зручно ( широка футболка або майка, широкі штани , кеди, дозволяються аксесуари які не будуть заважати рухові)

 ЛАТИНА

ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКІ ТАНЦІ (САМБА, РУМБА, ЧА-ЧА-ЧА, БАЧАТА,САЛЬСА,МАРЕНГЕ)

Латина – мікс – це сукупність латино-американських танців, а саме : самби, румби, ча-ча-ча, бачати, сальси та маренге.

Соло – в даний момент це означає сольне виконання будь якого бального латинського танцю, тобто особисте, без партнера чи партнерши.

Самба – це ритмічний бразильський танець, який виконується під спеціальну музику для самби, найпопулярнішим рахується в Мексиці. Самба поділяється на бальну самбу та самбу яка виконується на балах-маскарадах ,які найчастіше відбуваються в Ріо де Жанейро Бразилія.

Румба - це бальний танець який народився Африці , Колумбії і виконувався під афро-кубинську музику. Звичайно що та румба яка виконується сьогодні відрізняється від тієї яка була колись. Цей танець набув інтернаціонального значення і займає місце в списку конкурсної програми по бальній хореографії.

Ча – ча – ча – скорочено ча – ча, танець оригінальне виконання якого бере свій початок з Куби. Вперше цей танець почали танцювати під музику кубанського композитора та віолончеліста Енріка Джорінна в 1953 році. Бальний стиль цього танцю відкрив хореограф Монсьєр Пьєр і його партнерша Доріс Лавель.

Бачата – це стиль танцю, який вперше був визнаний в Домініканській республіці , сьогодні ж цей танець танцюють багато де. Це парний танець який виконується почергово в відкритих і закритих позиціях.

Сальса – це популярний бальний танець який здобув свою популярність в Нью-Йорку та походження цього танцю з Латинської Америки, з Куби та Пуерто Ріко. Та сальса яку ми можемо побачити сьогодні виникла не так давно, в 1970 році.

Маренге – це танець в Домініканському стилі який виконується під музику в тому ж стилі. Це парний танець в якому домінує партнер.Саме партнер направляє свою партнершу праворуч чи ліворуч, в момент коли партнерша повертається під рукою партнер виконує маленькі кроки, це досить легкий танець який підійде для всіх бажаючих навчитись самим елементарним елементам латино-американського танцю.

Для заняття латино-американськими танцями підійде така форма одягу : для дівчат( будь який зручний верх:майка,футболка,блузка,гольф; спідниця або плаття, лосіни , туфлі на зручних підборах або бальне взуття); для хлопців ( футболка,майка або гольф , зручні брюки , туфлі).

КОНТЕМПОРАРІ

Контемп (скорочено від контемпорарі ,з англ. – contemporary dance)

- це популярна форма танцю яка з’явилась не так давно як класична, хоча його коріння саме звідси. Іншими словами це сучасний стилізований класичний танець тільки без пальців (пуантів),який виконують босоніж або в напівчешках. Як окремим видом танцювального мистецтва контемпорарі став вкінці 20ст. і найбільшого розвитку досяг в США і Західній Європі,нещодавно і в Україні цей танець теж отримав признання. Контемпорарі тісно пов’язаний з такими близькими стилями як, демі-класика , джаз,модерн ,та за виконанням контемп не має таких чітких правил та позицій як класичний балет, цей танець більше схожий на імпровізацію,танцівник сам творить свій рух. На сьогоднішній день відкрито багато танцювальних шкіл та студій , як в Україні так і за кордоном ,які займаються над поглибленим вивченням цього стилю. Ця хореографія підходить для тих хто має креативну уяву. Важливу роль в цьому танці відіграє музика, людина сама підбирає що їй ближче до душі, та все одно вона повинна пам’ятати що в ній обов’язково повинні бути нотки лірики, і що вона неповинна бути одноманітною, досить часто контемп виконують під просто записані звуки природи.

Форма одягу для виконання контемпу повинна бути : легкою, ніжних кольорів, такою щоб було зручно рухатись. Для дівчат підійдуть(лосіни і легеньке плаття на бретельках, носки або напівчешки); для хлопців( вільні брюки, вільна футболка або майка, носки).

GO-GO, Pj-dance

Go – go , Pj-dance це танець, або go-go танцівники– це ті хто часто відвідує диско-бари чи клуби де грає танцювальна клубна музика під яку можна було б потанцювати, виконується цей танець дівчатами і серед молоді він є дуже популярним. Go – go танцівники з’явились на початку 1960 – х років, звичайно що сьогоднішні виконавці цього танцю сильно відрізняються від танцівників 60– х років. Не для всіх початківців цей стиль підходив , багато дівчат давали перевагу твістові, ну звичайно що сьогодні вже малохто пам’ятає що таке твіст і молодь танцює go– go. З назвою цього популярного стилю довгий час сперечались, та все ж питання вирішилось само собою назву йому дав найпопулярніший нічний клуб Whiskey A Go Go що відкрився в липні 1964 році, тому цей танець декілька років пробув без назви. Пізніше промоутери нічних клубів захотіли виділити своїх найкращих танцівниць , тому зробили для них спеціальні підвищення ( маленькі танцполи), та костюми , сьогодні вони відомі ще як pj –танцівниці.
Для заняття go-go підійде така форма одягу : лосіни, майка або топ, підбори або чешки.

ТВЕРК

Twerk/Booty Dance (тверк/бути денс) - це дуже жіночний і гарячий напрямок танцю, зміст якого полягає у бездоганному оволоднні різними видами трясок сідницями (booty shake, twerk, stripper dance), а також плавних похитувань верхньоі частини тіла і обертань стегнами (hip rolling). На Заході повальне захоплення тверкінгом почалося після виступу співачки Майлі Сайрус на церемоніі MTV Video Music Awards у 2013 році. Після цього слово "тверк" було включено в Оксфордський словник англійськоі мови. Цей провокаційний вид танцю, який шаленими темпами набуває популярності по всьому світу, сьогодні набрав популярності і в Украіні. У словнику тверк описується як "танець під популярну музику в сексуально-провокативний манері з використанням штовхаючих рухів тазом і стегнами, знаходячись в низькому положенні присідання". У сучасному змісті слово бере свій початок з танцювальних рухів під музику в стилі "баунс" (bounce) у Новому Орлеані, однак точне походження терміну "тверк" невідоме, зазначається у словнику. Тверк - неперевершене і захоплююче видовище для тих, хто спостерігає, і прекрасне тренування м"язів для танцюючих. Займаючись даним популярним напрямком, Ви отримуєте серйозне навантаження на м"язи стегон і сідниць, зміцнюєте м"язи спини і попереку, покращуєте розтяжку, вчитеся бездоганно володіти своім тілом і покращуєте загальну фізичну форму. Крім того, вважається, що тверк дуже корисний для жіночого здоров"я, оскільки дозволяє пропрацювати традиційні проблемні зони організму.

Навчання Twerk/Booty Dance не має вікових обмежень, тому підійде абсолютно всім бажаючим! Без сумніву, це вид танцю, завдяки якому жоден чоловік не зможе відвести від Вас свій погляд! Оволодівши техніками тверка/буті денс, бузумовно, Ви завжди будете бажаною і пристрасною, і, потрапляючи на будь-яку вечірку, станете іі королевою!

Форма одягу для заняття - для того, аби всі елементи тверку виходили, слід обирати зручний одяг, що підкреслить сідниці і стегна, але не буде заважати рухам. Підійдуть лосіни або короткі шорти, топ або коротка футболка, на ноги - кросівки або кеди.