з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
Фітбол

Фітбол (швейцарський м'яч) - це великий пружний м'яч від 55 до 75 см в діаметрі, який використовується для занять аеробікою.

Вправи з фітболом дають навантаження на більшість груп м'язів, допомагають виправити поставу, поліпшити координацію і підвищити гнучкість. Кругла форма м'яча допомагає виконувати рухи з більшою амплітудою, а його нестійкість змушує тримати м'язи в постійній напрузі для утримання рівноваги.

Особливість аеробіки з фітболом в тому, що в ній сильно знижена ударне навантаження на нижні кінцівки, що дозволяє займатися фітбол-аеробікою навіть літнім людям, людям, які мають варикозне розширення вен, пошкоджені колінні і гомілковостопні суглоби, надмірну вагу.


М'яч відмінно «розвантажує» суглоби, гімнастика корисна при варикозному розширенні вен, остеохондрозі і артритах.

Колись цей вид аеробіки сприймали як екзотику, а зараз це найпопулярніший вид. І це цілком обгрунтовано. По-перше, цей вид аеробіки досить простий в освоєнні, а по-друге, фітбол-азробіка не має особливих протипоказань.

Заняття фітбол-аеробікою сприяють тренуванні вестибулярного апарату, розвитку координації руху, функції рівноваги і знімають додаткове навантаження на хребет. А також активації моторно-вісцеральних рефлексів і позитивним чином впливає на обмін речовин в організмі.

Ефект і відмінності фітбол-аеробіки

При виконанні вправ м'яч видає вібрацію і амортизаційні функції, які покращують кровообіг, обмін речовин і мікродинаміку в міжхребцевих дисках, що сприятливо впливає на розвантаження хребетного стовпа, мобілізацію його відділів і корекцію кіфозів і лордозів. Завдяки комплексам вправ можна:
- Розвинути функцію рівноваги і вестибулярного апарату;
- Сформувати поставу;
- Збільшити гнучкість і рухливість в суглобах;
- Розвинути спритність і координацію рухів;
- Зміцнити м'язи рук, плечового пояса, черевного преса, спини, тазу, ніг і склепіння стоп.

Вправи верхи на м'ячі підходять людям, що страждають на остеохондроз, сколіоз, неврастенію, астено-невротичним синдромом і іншими захворюваннями.

За рахунок навантаження на групи м'язів розвивається гнучкість, поліпшується координація рухів. Заняття також підходять людям похилого віку і вагітним. Людям, що страждають зайвою вагою, варикозним розширенням вен, артрозом і остеохондрозом.

Фітбол-аеробіка є практично єдиним видом аеробіки, в якому при виконанні вправі задіяні аналізатори: вестибулярний, руховий, тактильний і зоровий.