з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
Степ-аеробіка

 

На сьогоднішній день існує безліч методик по спалюванню калорій, тренуванні м*язів і набуття здорового духу в здоровому тілі. Кожен з нас вибирає ту, що найбільш підходить до особливостей саме його організму. Однією з найбільш популярних методик стала степ-аеробіка, або просто СТЕП.

              Заняття степ-аеробікою по правильно складеній програмі  в  КРИСТАЛІ допоможуть поліпшити фізичну форму, стабілізувати вагу, створити позитивний душевний настрій і забезпечити енергією.

Відмінною рисою степ-аеробіки є використання спеціальної платформи, висоту якої можна регулювати залежно від індивідуальних особливостей тих, хто тренується. У ритмі музики виконуються підйоми і опускання зі степ-платформи, які поєднуються із звичайними танцювальними рухами. Висота степів становить зазвичай 15-30 сантиметрів.

                 Степ-аеробіка має ряд переваг і в цілому робить позитивний вплив на організм. Так, регулярні заняття степом дозволяють зміцнити серцево-судинну, дихальну, нервову і м*язову системи, а також позбутися від зайвої ваги.

Вправи на степ-платформі сприяють стабілізації артеріального тиску, а також роботі вестибулярного апарату. Крім того, СТЕП робить благотворний вплив на психоемоційний фон, наприклад , під час відвідування групових занять відзначається значне поліпшення настрою.

Проте варто знати, що в ході занять на СТЕПІ виникає істотне навантаження на серцевий м*яз. Отже , даний вид аеробіки заборонений людям з такими захворюваннями: артеріальна гіпертензія, аритмія, стенокардія та інші серцево-судинні патології. Також не можна займатися степ-аеробікою при варикозному розширенні вен, захворюваннях поперекового хребетного стовпа, хронічних хворобах нирок і печінки.

Результат регулярних занять степ-аеробікою - це тренування м*язів, підтримка тіла в тонусі,загальне оздоровлення організму та схуднення.

ЗАНЯТТЯ ПРОВОДЯТЬСЯ у ВІВТОРОК та ЧЕТВЕР о 20:00