з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
Кисневі коктейлі

В школі Танців КРИСТАЛ дорослим та дітям дуже подобається кисневий коктейль, який вони п*ють після тренувань.

Зазвичай слово «коктейль» асоціюється з ласощами, смачним напоєм. Однак кисневий коктейль - це щось інше. Це дійсно напій приємного смаку, але перш за все - це лікувальний і профілактичний засіб. Кисень необхідний для забезпечення всіх функцій систем людського організму, в тому числі і дитячого. Через недоотримання організмом кисню, який необхідний для обмінних процесів, розвивається гіпоксія (киснева недостатність), особливо небезпечна в дитячому віці і в організмі вагітної жінки через порушення оптимальних умов для розвитку плода.
Ефективність киснетерапії пояснюється тим, що через шлунок кисень до тканин надходить легше і приблизно в п'ять разів більше, ніж через легені. Транспортування його здійснюється не тільки кров'ю, але і лімфою, що покращує насичення киснем тих тканин, в яких кровотік знижений.

Кисневий коктейль та кисневу пінку кожний  може спробувати у Школі Танців КРИСТАЛ для дітей, дорослих та вагітних. Також ми можемо зробити Вам протеїновий коктейль на спеціальній кисневій установці після тренування,що прискорить його засвоєння.

КИСНЕВИЙ КОКТЕЙЛЬ - ЩО ЦЕ?
Готують кисневий коктейль на основі соку, який насичують киснем за допомогою спеціального обладнання. У підсумку виходить дуже смачна, стійка піна, яка складається з безлічі маленьких бульбашок, наповнених киснем.
ЧОМУ ПОТРІБНО ПИТИ КИСНЕВІ КОКТЕЙЛИ?
Дослідження показують, що вміст кисню в атмосфері Землі за останні 200 років знизилася з 38 до 28%, а вуглекислий газ збільшився з 1 до 2,5%. Це сталося, звичайно ж, через технічний прогрес, через вирубку лісів. Так само, свій вплив зробили автомобільні гази, смог і хлорування води. Міським жителям особливо необхідний кисень!
ОДНА ПОРЦІЯ КИСНЕВОГО КОКТЕЙЛЮ ЗАМІНЮЄ ЧОТИРИ ГОДИНИ
ПРОГУЛЯНКИ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ!
ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В ОРГАНІЗМІ?
Після того, як кисневий коктейль потрапив в шлунок і частково в кишечник, кисень починає всмоктуватися в кров і в розчиненому вигляді циркулює в ній. Таким чином, кисень простіше і швидше надходить в тканини і органи. А за рахунок цього запускається енергетичний обмін, який стимулює захисні сили організму і зміцнює його власні енергоресурси.

ЩО ви відчуєте?
Так як, відбувається природне наповнення шлунку, ви відчуєте невелику тяжкість в шлунку. Тому коктейль потрібно пити до їжі, що віддалить прийом їжі приблизно на годину, і кількість споживаних калорій ви знизите.
ЯК ЧАСТО ТРЕБА ПИТИ КОКТЕЙЛИ?
Курс: для дітей - 1 - 2 коктейлі, об'ємом 0,2 л, протягом 10 - 15 днів; для дорослих - 0,3 л. Потім зробіть перерву 5 - 10 днів. І так повторюємо протягом всього року.
КОМУ ОСОБЛИВО КОРИСНІ КОКТЕЙЛИ?
При захворюваннях шлунково-кишкового тракту, при серцево-судинних захворюваннях, при захворюваннях бронхолегеневої системи, при алергії, при головних болях, при похмільному синдромі.
ЯК МОЖНА схуднути ЗА ДОПОМОГОЮ кисневих коктейлів?
Використовуйте кисневий коктейль як ефективний засіб для дводенного голодування. Наприклад, в понеділок і вівторок замість їжі - 4 - 5 коктейлів в день. За цей час відбувається очищення кишечника і оновлюється шлункова мікрофлора. Два дні вживання коктейлю рівні тижню звичайного голодування.
ПИЙТЕ КИСНЕВІ КОКТЕЙЛИ І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!