з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
096 220 12 80
Персональний тренінг

Розробка персональних програм тренувань

Найефективніший спосіб швидкого досягнення своєї мети - персональна програма тренувань.

Наші тренери допоможуть Вам в розробці персональної програми тренувань із урахуванням особливостей вашого організму, допоможуть скорегувати фігуру, розрахувати оптимальні навантаження, дадуть рекомендації щодо Вашого харчування і Ви зможете тренуватися самі навіть удома. Ми навчимо Вас контролювати тренувальний процес, допоможемо подолати труднощі та підтримаємо вашу мотивацію!

 

 В  тренажерній залі КРИСТАЛ Ви можете обрати один із варіантів тренувань з тренером, який підходить саме ВАМ:

Індивідуальні заняття (персональний тренінг) з тренером з фітнесу у КРИСТАЛІ - це не розкіш, а жорстка необхідність, якщо ви хочете весь час бути в тонусі. Вони необхідні як новачкам, так і тим, хто вже багато років займається спортом. Безумовно, рішення займатися з тренером багато в чому залежить від вартості персонального тренування і наш клуб пропонує цілком доступні ціни на індивідуальні заняття з тренером.

Тренер  КРИСТАЛУ проведе вас за собою у захопливий світ фітнесу. Він розробить індивідуальну

програму тренувань із урахуванням особливостей вашого організму, допоможе скорегувати фігуру, розрахувати оптимальне навантаження, дасть рекомендації щодо харчування.

Заняття з тренером дають можливість тренуватися під контролем тренера для безпеки та якості виконання вправ протягом всього часу тренування. Це не персональний тренінг,під час заняття з тренером тренер може займатися одночасно з декількома клієнтами, що при високій кваліфікації тренерів тренажерної зали КРИСТАЛ , ні яким чином не впливає на якість тренування. Наші професійні тренери грамотно і безпечно "запустять" процес вашого перетворення! Заощадите час, результат настане швидше, ніж при самостійних тренуваннях. Чому?

Під контролем персонального тренера ви не будете відволікатися на неефективні вправи! Порожні розмови, неправильна техніка, жалість до себе в самий невідповідний момент, людська лінь - хорошим тренуванням перешкоджає багато факторів.

Чекаємо на персональний тренінг початківців відвідувачів тренажерного залу для постановки правильної техніки і навчання коректній роботі з вагами. Чекаємо просунутих клієнтів, яким необхідний "перезапуск", струс організму для ще більших зовнішніх змін. Чекаємо тих, хто втратив мотивацію до занять або ніяк не може почати займатися.Персональний тренінг в Кристалі різноманітний, цікавий і допомагає нам в цьому професійне додаткове обладнання (степ платформи, слайди, босу, ​​петлі TRX і ін)

ТОЧНІСТЬ, КООРДИНАЦІЯ, ВИТРИВАЛІСТЬ - Петлі TRX

Total Body Resistance Exercise - Петлі TRX це снаряд, що дозволяє тренувати практично все тіло без ударного або прямого навантаження на хребет.

Заняття TRX були придумані в кінці 90-х американським піхотинцем з «морських котиків» Ренді Хетрік, який, з метою підтримки себе у формі займався з «натуральним» обладнанням, наявними під рукою: за допомогою пояса для кімоно, канатів і нейлонових стрічок.
Чому ми вибираємо TRX
1. Все в одному.
По суті - це заміна тренажерного залу в одному універсальному пристрої, який можна носити з собою - ви можете закріпити петлі TRX вдома, на вулиці (дерева) або взяти з собою в поїздку.
2. Розвиває стійкість, баланс і силу.
Головна функція ТRХ - це розвиток витривалості. Даний вид тренування показано навіть людям з астмою - це буде розвивати їхні легені, і, власне, витривалість. Можна займатися з будь-якою патологією, однак для кожного діагнозу існує свій певний набір вправ.
3. Без обтяжень. В основному робота ведеться тільки з вагою свого тіла, забезпечуючи безпечне навантаження. Хоча і на TRX можливі варіації тренувань з обважнювачами (гантелі, гирі).

4. Широкий вибір вправ і різні варіанти навантаження.
Займаючись на TRX, ви можете змінювати темп тренування, навантаження, і складність вправ, не знижуючи якість роботи зі своїм тілом.
Варто пам'ятати, що не всі види спорту і фізичних навантажень сприяють схудненню. Те ж саме стосується і TRX, але і тут ви повинні пам'ятати: ваші цілі визначають формат тренування і при бажанні можна скласти комплекс вправ для схуднення.
!!! У функціональному тренінгу TRX багато статичного навантаження, тому не можна непідготовлену людину відразу поставити на петлі і отримати результат. Спочатку - доріжка, тренажерний зал і вже потім TRX.
Тренуйтеся із задоволенням!