з 8:00 до 22:00
Адресс
м. Буча бул.Б.Хмельницького, 4
Телефон
093 220 12 80
067 403 52 70
Про клуб

     

 Метою заснування нашого клубу КРИСТАЛ у 2007році було створення усіх умов, які б дозволяли нашим клієнтам вдосконалювати своє тіло, отримуючи при цьому здоров*я ,гарний настрій та чудовий зовнішній вигляд у комфортній та затишній обстановці.

     

Клуб КРИСТАЛ завжди крокує у ногу з часом, тому у 2015 році було відкрито ще й Школу танців для дітей та дорослих , де всюди тепла підлога. Тепер ми з впевненістю можемо сказати, що ми надаємо повний спектр послуг для людей будь-якого віку та можливостей.

           

Здоров*я , гарне самопочуття та впевнений вигляд - це основи на яких базується Ваш професійний та особистісний успіх.

           

Тренажерна зала знаходиться за адресою: м.Буча, бульвар Б.Хмельницького,4. Вона обладнана тренажерами провідних світових виробників та єдиний у Бучі спортивний клуб з клімат-контролем повітря. Професійний тренерский склад надасть необхідну консультацію та розробить програму індивідуальних тренувань. Також у нас існує програма з розробки індивідуального плану харчування, з метою посилення ефективності тренувань. Це все і є запорукою успіху та покращення рівня життя. І це все на площі 333,9 м2.

         

Школа танців Кристал знаходиться за адресою: м.Буча, вул. Нове-Шосе,14 та має два напрямки: для дорослих та дітей.

Дорослий напрямок це- індивідуальні заняття,танцювальні групи, фітнес групи та йога.

Дитячий напрямок це- сучасна хореографія, сучасні танці, йога, акробатика та гімнастика.

Також, що є дуже важливим, ми приділяємо увагу людям літнього віку. З цією метою ми створили групу "Вічна молодість",в якій проводиться гімнастика для суглобів. Все це на безоплатній основі.

           

  КРИСТАЛ - це здоров*я, енергія та молодість. Нашими клієнтами є люди , які розуміють, що здоровий спосіб життя та задоволення - це взаємопов*язані речі.

Як казав Джозеф Пілатес :"Десять занять- Ви будете  краще себе почувати. Двадцять занять- Ви будете краще виглядати. Тридцять занять- і Ви отримаєте нове тіло."   А від себе ми б додали, що ви отримаєте не тільки нове тіло, а й нову якість життя і емоційну стабільність.Наші тренери